True Cross Academy část 1. part 2.

10. března 2013 v 18:56 | Mizu-Chan |  TCA

No,i když je to delší doba..lepší než nic ne..?..Poněvadž tu bude povídek až až,ale ty tady začnu dávat až budem u druhé serie tohohle,ale to stranou..Tahle kapitola bude kapánek napínavá,tak doufám že se bude líbít ^^


TRUE CROSS ACADEMY ČÁST 1 PART 2.-POČÁTEK

Mizuki a ostatní vyskakují z vlaku....
"Já neskáču !!!!" Křičela Hinami na kraji vlaku který teďka místo ve vodě letěl ve vzduchu.
"Ale skáčeš oznámila jí Mizuki která byla na řadě po ní a dost se na to těšila.
"Ses zbláznila ne dyť já se zabiji !!" Řvala přes celý vlak Hinami.
"Jak chceš.." Oznámila ji Mizuki a doslova jí vykopla z vlaku.
"Mizuki !!!!!" Zařvala na ní a padal dolů volným pádem.
"Kamikadzeee !!" Zařvala a vyskočila plnou parou z vlaku který hned potom zmizel.
"No..co teď..nevíš náhodou Mizuki..?!" Začala se jí vyptávat Hinami mezitím co tam padaly někam do propasti.
"To je jedno prostě padameee !!" Křičela tam Mizuki a bylo jí zřejmě jedno že se zachvilku asi zabije.
"Teď všichni zatáhněte za páčka po levé strané vašeho batohu.." Oznámila Spellcaster která se tam v klidu vznášela na obří rybě.
"Co..??? Jo tohle !!! Ej !" Řekla Mizuki a zatáhla za páčku ,a v ten moment se kolem ní objevila bublina a ona se (stejně jako ostatní) vznášela pomalu na zem.
"Tak..ještě nějaké otázky..?"Hinami" Oznámila vítězně Mizuki.
"Příště tě zabiji..Mizuki ! " Řekla Hinami a jejím ďábelským úsměvem propichovala Mizuki která se tam v klidu usmívala jako nějaký ma*or‎.
"Pomalu se blížíme k zemi. Měli by jste se postavit, pokud nechcete dopadnout na zadek. " Oznamovala tam v klidu spell a žáci se mezitím postavili, teda kromě Mizuki která si tma v klidu seděla.
"I ty Mizuki by ses měl postavit. " Upozornila jí na to spell, ale Mizuki to bylo ovšem jedno
"Proč letíme bublinami..? Proč jsme normálně nepřistáli na nádraží..?!! " Vyptávala se tam Mizuki a přitom si tam seděla jako nějaký blbec v tureckém sedu.
"No..Byly tam menší technické potíže..Ale zrovna tobě to vysvětlit nemůžu Mizuki..Počkej si na školu tma to pochopíš , ale teď b jsi byla jedině zmatená. " Odpověděla jé Spell a šlo vidět že tu něco nesedí.
"Ale teď se okamžitě postav Mizuki !! Nebo tě ještě stihnu zabít. !" Zakřičela Hinami a šlo vidět ž je dost naštvaná.
"J..jo." Zakňourala tam Mizuki a kupodivu si tam stoupla.
\Mezi tím co se tam hádají..\
"//oddech//" Ty dvě si jsou až tak podobné že už se nesnesou..." Mluvila si pro sebe Ami,a ani si nevšimla že Spell je hned vedle ní.
"Jsou to dvojčata.." Oznámila Spell.
"Co..?"Divila se ami,od Hinami zjistila že je o rok starší než Mizuki.
"Ale..Hinami je o rok starší, a navíc když jsou dvojčata..neměly by vypadat stejně a i se podobně chovat..? Ony jsou úplně jiné.."Odříkala v klidu Ami,a všimla si že Spell zamyšleně hledí dolů na zem.
"Co se děje.." Zeptala se jí.
"Ony...Ale nic.." Odpověděla jí s úsměvem Spell a rozletěla se dolů.
"Ony..co ?" Přemýšlela tam Ami, a v tom kolem nich doslova proletěla obří velryba(Kdo zná AION ví ).
"Co to..?!" Vykřikli všichni žáci najednou
"Náš svět je plný překvapení.."Odpověděla jim Spell.
"Svět.." Mizuki hodila přiblblý výraz.
"Ano..tohle není země jako taková.je to jiná dimenze.Jenomže to jste nevěděli, ví to je ti co se sem dostanou." Odpovídala dál Spell.
"Aha.." Mizu s Hinami naráz.
Všichni vzpamatovali uvědomili si že Mizukiina bublina prskla a Spell jí nestihla chytit

"Ale tohle není všechno..Až tu budete aspoň půl roku tak možná polovinu věcí z téhle dimenze pochopíte,ale teď určitě ne..A naši Akademii stejně jako ostatní nejspíše taky..." Odpovídala jim se stálým úsměvem Spell..A bylo jí jedno jaké hází na ní pohledy.
"Je to normální akademie..co bychom na ní neměli pochopit..?!" Blondýna se zase ozvala(Nic proti blondýnám)
"Ježíši..!!" Mizuki ujely nervy, ale nedalo se čekat co se stane. Za Mizuki se objevila Silueta černého stínu který neuvěřitelnou rychlostí vyrazil skrz bublinu Mizuki k Leiko (jméno té blondýny), a těsně před její bublinou se zastavil a zmizel.Než se "Kyaaaaa..!!!" Řvala Mizuki která se plnou rychlostí řítila dolů kde byly vidět jenom mraky.Očividně byli dost vysoko a kdyby to Mizuki touhle rychlostí napálila do země tak by zní zbyla jenom placka.
"Mizuki !!!" Řvala za ní Hinnami která se nějak snažila dostat k ní.
"Umm...Co to....!!!!" Zděsila se Mizuki...Všimla si že to nejsou mraky ale jenom pára která stoupala z lesa po dešti.Pod ní asi 100 metrů byla země ne voda ale Tvrdá země...Začala se modlit k Jashinovi ( Jashinisti X3).
"Bojím se..c..co mám dělat..?!" Ptala se Mizuki sama sebe.Náhle v sobě uslyšela uchichtnutí a uviděla uvnitř sebe ďábelský úsměv.
"Co..to..?!" Nestačila si ani uvědomit co se to děje....místo toho aby z ní byla placka asi 20 metrů nad zemí se zastavila..Ohlídla se za sebe a uviděla stejnou siluetu stínu která jí propíchla bublinu.Konečně si ho mohla pořádně prohlédnout,byla to silueta lidského těla i když to byl jenom moment zastihla to dost dobře.Podle jeho boků šlo trochu poznat že to je nejspíš žena,Na obličeji měla místo očí spirály ještě tmavější než její celková barva,pod nimi nebyl nos..místo něho se jí skoro po celé výšce obličeje prostíral nevěřitelně pronikavý úsměv a v něm se jí místo zubů a jazyka mihotala tma.
"Mhh..Dávej na sebe pozor..dcero bohyně...."Řekla jí ta podivná silueta jejím prázdným a pronikavým hlasem..Po tom hned zmizela, ale její hlas Mizuki stále projížděl stejně jako její slova...měla husí kůži,ale uvnitř těla cítila se jako by jí někdo projel nožem skrz celé její tělo.
"Mizuki!!" Zakřičela na ní Hinnami...Hned po tom co přistáli se k ní rozběhla a jak byl u ní Mizuki si klekla na zem a držela se za uši..
"Ten hlas...." Zakňourala Mizuki a kupodivu tomu bylo rozumět.
"To bude v pohodě.." Uklidňovala jí Hia a položila jí ruku na ramena.
"Moje sny ten hlas....byl v nich..mluví ke mně už od dala co se to děje..!!!" Zpanikařila Mizuki,ale v tom tam přiběhla Spell s ostatními laky kteří na Mizuki házeli výrazy jako na nějakou mrtvolu(Taky že mněla takovou barvu),Hned za nimi přišli nějací kluci v divných uniformách.
"Co se tu dějě..?" Zeptali se Spell, bylo vidět že se znají.
"Nic....démon v ní se aktivoval." Spell se otočila dál od žáků aby nic neslyšeli.
//Šeptem// "V jakém je ročníku..? Jestli se démon v ní aktivoval to znamená že by měla být aspoň třetí ročník..? Tak co se děje.."Vyptávali se Spell která měla na tváři znepokojivý výraz.
"ale ona není ani v polovině prvního..!!!! Je to nováček teprve na akademii nastupuje...!!!!" Vyjela na ně Spell a už se nezdála jako milá vodní čarodějka.l
"Co..?! Ale to není možně...Spojení s jejich dimenzí se získává na začátku druhého ročníku..A ona není ani na akademii..?! To není možně !!" Začali tam jako pošahaní řvát,ale žáci si jich očividně ani nevšímali.
"nevím co se děje...Zajdeme za ní.." oznámila jim jako poslední větu Spell a pak jim poručila ať jdou za žáky a ona mávnutím ruky zmizela za malou vodní vlnou.
"Mizuki...." Strachovala se o ní Ami i Hia...Ale Leiko měla jiný názor...jeí vražedný a zároveň přitupělý výraz mluvil za vše a všichni i ti kluci si toho všimli.
"Cccc...Dělat ze sebe ublíženou...Stín a co jako.tu bublinu umím prasknout i já...Nic se jí nedělo..." Začala se sebe dělat chytrou.
" Leiko!!" Okřikla jí Ami.
"Co..?! Mám se jí jako bát..!!?? CCcc..stejně pochází z chudé rodiny..nemají ani rodiče..!!!!" Začala poučovat Leiko...Hinnami byla v klidu , ale nikdo si nevšiml Mizuki.
"\\ Držte huby..\\.. Ozvalo se z Mizuki která hodila pohled alias já jsem právě vyšla z blázince a byla na práškách.
"C..co to..?" Hleděli všichni na Mizuki...No kdy by nehleděl...V očích se jí mihotala tma a..no mysleli si že mluvila ale......neotevírala pusu a místo toho to vyházelo z ní.
"Všichni pryč....!!!!" Začali tam řvát jak ti úchylové a ostatní odtáhli pryč
"Co..proč...?!" Začala tam vyšilovat Hia.
"Ovládli jí.." Řekli jenom toto.
"Mizuki ! Probuď se..!!!" Zakřičela Hinnami na ní, ale ta si jí nevšímala. dívala se na Leiko..dost nepříjemně.
"Ty...." Zakňourala Mizuki a pohla se sice udělala jenom jeden krok ,ale vypadalo to jako by se rychlostí blesku přemístila k Leiko , chytla jí silně pod krkem , a zaryla se jí do něj až jí začala téct krev.
"Mizuki..přestaň !!" Křičela na ní Hinnami.Očividně to zafungovalo..přestala jí škrtit a pustila jí.
"Co se to..?" Mizuki se vzpamatovala a hleděla na Leiko která se tam snažila chytit dech.
"Diky Jashinovy.." Zamumlala si pro sebe Hinnami,která vypadala že samou úlevou spadne na zem.
"Co se stalo...?"Zeptala se jí Mizuki..neví vo co go.
"Nic...upadla jsi do komatu..."Odpověděla jí s klidem Spell,která se momentálně z někama vrátila.
"Jo..a Leiko? Té se stalo co...?"Mizuki se jí dál vyptávala,ale Spell byla pořád v klidu
"Když jí praskla bublina těsně nad zemí,blbě dopadla a vyrazila si dech."Odpověděla jí a zvedla ruku jako náznak pro odchod.
"Taak a teď dost řečí už nás čekají..." Pojďte za mnou."Dořekla a hned po tom se pod ní objevila velice divná přerostlá ryba.
"A my jdem pěšky.."Zakňourala Mizuki a Hinnami jí hned praštila,šlo vidět že těch deset minut co Mizuki byla mimo jí její přiblblé kecy nechyběly.
"Jdeme..."Ozvalo se od jednoho z té partičky kluků,pak všichni vyrazili a Spell sedící na velké rybě hrála příjemnou melodii na flétnu,aby jim aspoň trochu zlepšila náladu..

TO BE CONTINUED.....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 11. března 2013 v 15:33 | Reagovat

Měla jsi pravdu, je to napínavé. :D A Mizuki je šíleně energická osoba :D :D

2 Smithe22 Smithe22 | E-mail | Web | 22. září 2016 v 10:55 | Reagovat

When I originally commented I clicked the Notify me when new comments are added checkbox and now every time a comment is added I get 4 emails using the same comment. Is there any way you may take away me from that service? Thanks! daacagdadgdggddf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama