True Cross Academy část 2. part 1.

17. března 2013 v 11:48 | Mizu-chan |  TCA

Opět tady dáváme TCA-dneska to bude kapánek zmatené,ale doufáme že se to bude líbit.P.S-Gomene že jsem tady nic nedala,shikasi rodiče mi nedali pokoj -.-"

TCA kapitola-2

"Spell,jestli nás chceš zabít tak se ti to vede…!!! v tomhle hicu už neujdu ani metr!!!" Začala si stěžovat Mizuki která samým horkem tady byla málem už jen v podprsence.
"Ještě chvilku //asi půl hodiny// už tam budeme…" Odpověděla jí Spell…očividně jí to bylo fuk, protože ona si jela na rybě a hrála na flétnu, mezitím co si tam Mizuki s ostatníma pomalu svlíkají uniformy z jejich bývalých škol.¨
"S tou chvilkou si jdi do háje.." Ozval se jeden z těch kluků,který v tu chvíli stál vedle Mizuki \\ vypadali dost zajímavě\\
"Jo..a mimochodem..ty jsi kdo..?" Přidala se k němu Mizuki \\ Spell neodpovídala \\ a rovnou se ho zeptala na jméno.
"Já mno...Okumura Rin,jsem ze školy podobné té vaší.." Odpověděl jí.
"No...mé jméno nejspíše znáš že..?"Mluvila dál Mizuki a rozhlížela se jestli tam není Hinnami.
"Jo,neuniklo mi." Pokračovali ti dva dál v rozhovoru a vůbec nevnímali lidi kolem sebe.
NĚKDE V ZADU U HINNAMI..

"Ti dva se ale rychle spřátelili,není-liž pravda že.."Zeptala se Hinnami dalšího kluka z té partičky
"Taky se divím..."odpověděl jí "..A já jsem Ryūji Suguro těší mě.." Představil se jí \\ já to nedám X3\\ .
"já Hinnami Tite,taky mě těšilo..A jeslti nevadí že se zeptám..jaký je ten Rin..?"Zeptala se jich Hinnami jelikož když viděla jak si Mizuki s Rinem sedli a házela na ně pohled stylu WTF,no prostě musela vědět co je to za úchyla.
"On..Je syn Satana,ty víš co je satan zač že..? Mno a teď si představ jeho děti..No zkráceně řečeno od mala byl rváč a nikdo krom jeho rodiny se s ním nebavil..Prostě vyvrhel." Trochu dlouhej výkec ale Ryuji měl pravdu.
"Opravdu..? Né jenom že Mizuki je to samé, teda do té doby než v 11 dostala partu kluků do nemocnice a jí málem vyhodily ze školy,pak to bylo O.K..Na to že jsme dvojčata jsme dost rozdílné." Potom co to dořekla všimla si jak na ní Ruji hazí pohled O.o a nemohla se vzpamatovat z toho že tyhle dvě jsou dvojčata.

ZPĚT U MIZU A RINA..
\\ Furt si mají o čem povídat\\
"Hele a..bilí ptáci..?" Začala větu Mizuki a uprostřed se zastavila a podívala se nahoru nad sebe kde uviděla hejno už zmíněných bílých ptáků.
"Ne počkat...to jsou lišky ?!" Pokračovala dál a vážně byly to malé okřídlené Lišky,většinou s bílo barvou proto nebyly moc vidět ty další barvy.
"No aspoň něco." Přidal se k ní a oba hleděli nahoru a bylo jim šum a fuk kam to napálí,to samé i ostatní ale ti se aspoň trochu dívali i před sebe.
"to jsou Kami no shisha.." Spell přestala hrát na flétnu a zastavila se. \\ překlad poslové boha\\
"Poslové boha..? trochu zvláštní.."Oznámila Mizuki a jemně se dotýkala hejna lištiček co slítly k nim, a vůbec si nevšimla že ji jedna přistala na rameni,do té doby než Rin ze sebe vydal nějaký divný zvuk připomínající uaaa...
"Co to..Hele já ti nechci nic říkat ale..tohle je moje rameno..."Začala se s ní Mizuki vybavovat..
//já vím..jenom kvůli tomu že tu jsi ty jsme tu i my...­­// Odpověděla jí..což Mizuki vůbec nečekala takže hodila pohled O.o.
"cože ty mluvíš..A když tak..proč kvůli mně.?" Zeptala se jí...ale neuvědomovala si že jí slyší jenom ona.
"Co je Mizuki..Viš o tom že se tady bavíš s liškou...?" Připojil se do jejich konverzace Rin.."
"Jsou to Kami no shisha..když si někoho vyberou můžou s ním komunikovat..Ale nidko jiný je neslyší..je to mentální komunikace...a když jsou spolu spojeni delší dobu je to i fyzické spojení.." Začal vysvětlovat Spell.
"Fyzické..? To jakože..když jednoho trefí tak ten druhý je zasažen taky..ale předpokládám..že to bude symetrické..takže jeden to má na pravé a ten druhý na levé..že..?" Mizuki si tady dělala dedukce a všichni na ní hleděli že ona má i mozek...
"Ano správně..každý žák si jednoho dřív nebo později najde...ale divým se že poznala že jsi žák téhle akademie.." Pokračovala spell..a nikdo si nevšiml že jsou v lese..
//Já jsem ale kluk...//
"ehm Spell..promiň ale to není on..ale ona.."Mizuki se nestačila ani divit..
"Opravdu..tak to se omlouvám" Omluvila se Spell s jejím obvyklém příjemným úsměvem.
//Nic se neděje//
"Hele..já tady nejsem na vyřizování tvých věcí.." Začala se nervovat takže se tady všichni pobavili.
"A jak se jmenuje..?" Zeptala se jí Spell.
"Oni se nějak jmenují..?" Mizuki zase dokázala že to žádný Einstein není.."
Ano..ty sis nečetla brožurku pro 1. ročníky...?" Hodila na ní Spell tázavý pohled..
"Brožůrku...Já..žádnou nedostala..." Zklamaná ale zároveň pěkně naštvaná Mizuki hodila pohled na Hinnami která jí tu brožůrku měla dát.
"Jej..promiň Mizuki..tady ji máš..."Hinnami dělala jakože nic.
"Ne teď už jí fakt nepotřebuji.." Aneb pěkně naštvaná Mizuki jí málem zabila.
"No..času máme ještě dost..ostatní máte volno a ty Mizuki,se posaď trochu tě do toho zasvětím.."Rozkázala Spell a vzápětí se posadila.
"No..tihle kami no shisha,my jim říkáme svěřenci..Každý žák svého má.každý znázorňuje opak magie vybraného žáka.." začala s výkladem a přitom na malé tabulce,kterou vyvolala..ukazovala to co Mizuki vykládá.
"Ty očividně používáš oheň nebo.."zarazila se Spell.
"nebo co..?" Mizuki synchronizuje X3.
"Nic..Každopádně když žák svého svěřence najde a oni uzavřou dohodu.." Pokračovala Spell když v tom jí do řeči skočila Mizuki.
"Ano dohodu o převzetí duše..když se uzavře žák daruje svojí lidskou duši svěřenci a on nabere lidské podoby..samozřejmě se dokáže proměnit do démona..A neskákej mi do řeči.." Už viděla jak se Mizuki chystala.
"Ano démona..tohle je normální podoba ale má i svou démonickou stránku..Trochu Magie Yanga tady pořád zůstala...Vysvětlím později." Pořád mlela a Mizuki to kupodivu zajímalo.
"No..když převezme vaši duši jste fyzicky spjati..jak už jsem se zmiňovala,a když zemře on zemře i jeho majitel..jeto dosti riskantní,takže je tu i jiná možnost..." Spell se potřebovala vydýchat..
"Takže vlastně získáš démona..?" Mizuki jí nedá pokoj.
"né...Tohle není démon je to kami no shisha..démoni jsou vlastně žáci..to taky vysvětlím později." furt melou..
"No záleží jenom na tobě jakou verzi si vybereš..." Spell ukončuje konverzaci.
"No a ta druhá varianta..?" Zeptala se Mizuki (očividně jí to dost zaujalo).
"Ano..málem bych zapomněla..Druhá možnost je ta že převezmeš jeho či její duši a budeš mít jeho rysy..Třeba jako já..A.ano ti co si vyberou tu první taky mají nějaké znamení.." Spell pokračovala stále dál a ostatní pořád nikde.
"A to je co..?" Mizuki se radši jenom vyptávala.
"No žáci si myslí že to..dost bolí ale..no prostě na těle se ti vytvoří nějaký znak kde je uzavřená jeho duše a výměnou za to do jeho souhlasného znaku je uzavřena ta tvoje,je jenom na tobě kterou si..." Mizuki jí nenechala ani dokončit větu a skočila jí do řeči..no spíše vpálila...
"Jasně že první variantu...Zajímá mě jak vypadá...!!!" Mizuki samou nedočkavostí vyskočila a ukázala na lišku která tam zabíjela veverku.
"No vidím že ty to máš jasné.." Oznámila Spell a jejím malicherným úsměvem jí naznačila že je s ní spokojená.
"a ta magie "Yanga"...? to je co..?" Mizuki se prostě vyptávala dál..
"To je jedna z původní magie..Znáš čínský znak Yin a Yang..?" Zeptala se jí Spell, ostatní pořád nikde.
"Ano jasně že jo..musela jsem mít o tom referát ve škole.." Odpověděla jí Mizuki a přitom přemýšlela kde ta učitelka brala ty nápady..
"Ano to je lidská verze..ale u nás se o tom táhne legenda.." Pokračovala Spell.
"legenda...?" Mizuki hodila tázavý pohled...
"Ano..klidně ti jí řeknu..ale to až potom teď už musíme jít..očekávají nás.." Spell přihodila na tajemnu a vstala.
"Co..to už musíme jít..mně se nechce.." Mizuki se rozplácla na trávu a začala kňourat..ale přišla Hinnami..
"Vstávej ty lenochu..!!" Kopla do ní a začala jí komandovat.
"Jau..nech mě...!!" Obě dvě se začaly hádat a ostatní nemohli uvěřit že tyhle dvě jsou dvojčata.
//To stačí..musíme jít//
"Cože..?Co..eh závidíš že já mám prsa a ty jsi plochá jak prkno.."Mizuki pokračovala dál v hádce...A ignorovala kami no shisha..
//hej...//-oznámil a Mizuki ho v tu chvíli sejmula rukou..
"Jé..Promiň Hyiori.." Mizuki se přestala rvát*rvali se na zemi* a zvedla malou lišku.
"Hyiori..tak se jmenuje..?" Zeptala se jí Spell která jí pomáhala ze země..
"Jo..nechtělo se mi říkat kami no shisha..tak jsem ho pojmenovala..dřív nebo později bych ho stejně musela nějak pojmenovat.." Odpověděla jí..a malou úklonou ji poděkovala za pomoc.
"Rádo se stalo..a je to moc hezké jméno..Ale teď bychom už měli jít..pojď." Pokračovala dál Spell a vylezla na rybu...
"Jop.." Odpověděla jí a rozešla se těsně za ní s Hyiorim v rukou.
Po půl hodinovém pochodu k ruinám...
"hele Spell nic proti tobě..ale to jsme šli tak dlouho v takovém hicu jenom kvůli nějakým ruinám..?" Mizuki předběhla Spellinu rybu a postavila se přímo před ní že jí málem zajela.
"Ne..tohle nejsou jenom tak nějaké obyčejné ruiny..Tohle je transport..může nás přemístit před akademii za pouhou minutu...teda pokud se ti nechce jít500 kilometrůpěšky.." Odpověděla jí Spell a nechyběl tomu ani démonický pohled...
*zaskočená*"um..tak..jdeme ne.." Mizuki radši před Spelliným pohledem zdrhla..
*Spell slezla z ryby*"Tak každý si vezme tuhle hůl a postavte se okolo tohohle kruhu." Spell se postavila a každému podala obyčejnou dřevenou hůl,následovně ukázala na větší červený kruh asi půl metru od okraje.
"Proč...jdem hrát kolo kolo mlýnský...?"Leiko se zase ozvala,ale měla smůlu jelikož vedle ní byla Mizu..takže zase byla málem bez hlavy.
*Všichni se civilizovaně postavili*
"Ano..a pět z vás se postavte do prostřed..budete představovat elementy..vodu,vzduch,zemi a oheň.." Přikázala Spell.
"Hinami ty budeš voda, Rin ty vzduch*mele co jí napadne*,Ami ty země..a oheň.." Leiko jí skočila do řeči...
"Oheň budu samozřejmě já.."Řekla povýšeně Leiko a už s pohozením vlasů vkráčela do kruhu,když v tom..
"Ne Leiko..do posvátného kruhu mohou vstoupit jen vyvolení*pouze pro tuhle chvíli*..ty ne.." Zakřičela Spell a poslala Leiko zpátky...Leiko jenom vnímali jak se jí ostatní smějí..
"Mizuki,ty jsi oheň.."Přikázala Spell a Mizuki poručil ať jde do kruhu a mlčí.
"um.."Řekla jenom Mizuki a rozešla směrem do kruhu...
"Tak a teď vás pět bude opakoval po mně..ostatní budou pouze vyjmenovávat elementy.." Přikázala Spell a otevřela svitek..obal ze kterého jej vytáhla měl modrou barvu a okraje měl zlaté..stejně jako okraje jejich šatů,uprostřed byl znak vody..stejně jako na svitku samotném.
"Ā.. Furū raifu... Anata wa sore o ataete iru anata wa... Watashitachi wa sore o tōshite, anata no michi o aruku kikasete kudasai anata wa... Tatte, watashitachi ga aruite mimashou.."..pokračovala Spell a všichni těsně po ním opakovali..překlad bude na konci.Po tom co skončili pět velkých kamenů se znaky elementů začali zářit...Následovně se menši kruh vznesl do vzduchu a začal se dost rychle točit..to samé udělal i ten větší..po tom následovala záře..a všichni byli pryč...

TO BE CONTINUED...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 17. března 2013 v 13:47 | Reagovat

Este si mi neposlala to co já podrebuju k tomu obrázku. Pls posles mi to?

2 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 18. března 2013 v 14:00 | Reagovat

Pěkný díl. a Mizuki je nějak moc zvědavá. A tu lištičku bych chtěla vidět :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama